Kako naj razčesem lase?

Neroli  

član od: 25.11.2006

sporočila: 119

29. sep 2008 16:02

Kristina, sprobali sva sprej za razčesavanje Oriflema in kot sem že omenila Gliss Kur. S slednjem sem bolj zadovoljna. Teka, uporablja sprej roza barve. S česanjem je tako, kot so že povedale predhodnice - od spodaj navzgor. Mokrih las, ko jih sfrotiramo, nikoli takoj ne češemo. Potem pa glavnik - grablje :). Tukaj bi samo dodala, da smo jih tudi več sprobali in se najbolj obnese glavnik stare znamke "Medved". Ostala plastika ne gre tako lepo skozi lase ali pa sem jih premalo sprobala :). No upam, da vama bo česanje in friziranje kmalu v zadovoljstvo Sem se pa nasmejala ob prigodah z laskami ostalih kulinarik in se v nekaterih tudi našla. Neroli

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

11. okt 2008 22:01

No, naj še tu poročam, da se je tudi mučno razčesavanje las precej izboljšalo. Česeva jih vsak dan. Razčesavat jih začnem pri konjicah in nadaljujem proti korenu in umite najprej posušiva do suhega nasprejava z sprejem za lažje razčesavanje in nama odlično uspeva. Hvala vsem za napotke. Teka

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

11. okt 2008 23:15

Kakšen je sprej za lažje razčesavanje??? lidka [sonce]

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

12. okt 2008 8:16

Od GLISS, vijola ali rumene barve. Teka

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

12. okt 2008 10:19

Čeprav sem že kar "v letih" se spomnim, ko sem bila jaz stara 6 let in me je mama česala. Imela sem zelo goste, sicer ravne lase. Vsakič sem jokala, ker me je bolelo. Potem pa so me peljali k frizerju in me postrigli čisto na kratko...in težav je bilo konec.

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

12. okt 2008 10:28

Tudi naši dve sta se pred ene pol leta postrigli na kratko, prej sta bili pa od malega atijevi dolgolaski ! In zdaj nestrpno čakata, kdaj bodo spet zrasli. Vmes pa kombiniramo s špangicami in kljukicami, da je frizura pač čim lepša...

Pri nečem pa vztrajam že od svoje mladosti - pred vsako korenito spremembo frizure  prespim tri noči. In če me še drži, grem k frizerju. Ampak večinoma si premislim...

 

Pa en stvar me žuli v tej temi, ne morem, da se ne bi izkašljala !

Mogoče teka tega o "izgubi živcev" ni mislila dobesedno, včasih kaj na hitro napišemo in si ne predstavljamo, da bomo s tem postali predmet psihoanalize... Čisto verjetno je, da imata s hčerko zelo prisrčen odnos in da bi preprosto rada kakšen nasvet glede neukrotljivih las!

Ker po mojem mnenju je najbolj narobe tam, kjer je vse perfektno.

jasna

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

12. okt 2008 11:26

Tudi moj mali je imel težave,  ima dolge lase do ramen valovite in goste, pravo nasprotje mamesem mu kupila Subrino in ni več problemov glede razčesevanja.

lp

 

Jah, spet nisem vsega prebrala...

Anamarija

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

12. okt 2008 13:37

Jasna, bravo! fresh

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

12. okt 2008 15:25

Teka, ti imaš pa same dobre novice! Lepo riba-ribica

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

12. okt 2008 15:53

riba-ribica je napisal/a:
Teka, ti imaš pa same dobre novice! Lepo riba-ribica
Ja sm ekonom lonca še nisem kupila Teka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti